Східниця з висоти пташиного польоту

Східниця ще одна чудова частинка нашої держави України. Курорт Східниця розпочав своє існування ще у 1976р. і гідно продовжує свою роботу і до сьогодні. Ще здавна Курорт має лікувальні властивості у вигляді мінеральних джерел, які можна використовувати як внутрішньо у вигляді прийому цих вод так і зовнішньо у вигляді: мінеральних ванн, аплікацій та лікувальної фізкультури. Говорячи про Східницю не можна не згадати про її чудотворне і оздоровче гірське повітря, яке допомагає туристам дихати на повні груди та забути про міську метушню та неприємні вихлопні гази.

В Східниці найбільший ефект від лікування звичайно дають мінеральні джерела:

  • Джерело 1 – мінеральна вода в якій містяться сполуки ,що впливають позитивно на організм людини. Ця вода рекомендується при вживанні: сечокамяної хвороби, хронічного пиелонефліту, литогенного діатезу та захворювань жовчовивідної системи організму.
  • Джерело 1С – мінеральна вода з вмістом органічних сполук з вираженим жовчогінним впливом. Рекомендується вживати при6 цукровому діабеті ,панкреатиті, захворювань сечовивідних шляхів, та захворювань печінки.
  • Джерело №2 – содова вода « Нафтуся» впливає на кислотно лужний баланс шлунку. Рекомендують при лікуванні захворювань шлунку , кишечника та дванадцятипалої кишки.
  • Джерело №3 – кальцієва вода з запахом сірководню та значним вмістом корисних мікроелементів. Вода визиває сечогінну і протизапальну реакцію, покращує уродинаміку та циркуляцію крові. Покращує самопочуття та апетит та за рахунок вмісту в ній цинку сприяє лікуванню цукрового діабету.
  • Джерела 8,9,10 – слабомінералізовані води з вмістом кремнієвої кислоти, заліза, марганця та срібла. Використовується при захворюванні печінки, жовчних шляхів, при несправностях сечовивідних шляхів та нирок.
  • Джерело №13 – вода з підвищеним вмістом заліза, вона унікальна по своїм властивостям та немає її аналогів в Україні. Вона змінює секретну функцію шлункових залоз, створює еритроцити в крові та відновлює рівень гемоглобіну.
  • Джерело №18 – слабо лужна вода з жовчогінною дією. Ця вода «Нафтуся» заохочує жовче утворювальну функцію печінки, збільшує продуктивність жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки та зменшує запальний процес у нирках.
  • Джерело №25 – слабомінералізована вода з жовчогінною дією, яка має вплив на організм людини. Лікарі рекомендують приймати її при захворюваннях хронічних циститу, гепатиту, холециститу та після хвороби Боткіна.
  • Джерело №26 – кальцієво-магнієва вода є аналогом джерела №25. Також її вживають після операцій на нирках.

Санаторії

Санаторії
Санаторії на курорті Східниця не вважаються еталонами престижу проте вам там можуть надати також які...

Готелі

Готелі
Відпочиваючи на курорті Східниця ви не можете повністю відчути його, якщо не скористаєтесь послугами ...

Вілли

Вілли
Якщо гості курорту Східниця хочуть відпочити без певного лікування тоді до вашої уваги невеликі проте дуж...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *