Трускавець з висоти пташиного польоту

Курорт Трускавець один з найвідоміших в Україні. Його розташування дозволяє йому показати своїм туристам красоти Прикарпаття та лікувальні властивості мінеральних джерел Нафтуся, Марія, Софія та Броніслава «Нафтуся» по своєму хімічному складі відноситься до гідрокарбонатно-сульфатних мінеральних вод.

Вживання мінеральної води

«Нафтуся» призводить до покращення процесів сечовивідних шляхів, покращення бактеріальної флори сечі, а також при прийомі цієї води, ви відчуватимете значне покращення в роботі нирок, кишечника, подагри та других органів обміну речовин. Давно відома істина, що прийом цієї води призводить до пришвидшеного розчеплення каменів в нирках та успішне їх виведення сечовивідними шляхами. Завдяки цьому туристи кожного року щораз більше в цьому переконуються.

«Марія» ще одна мінеральна вода курорту Трускавець, яка допомагає зменшити запальний процес  слизистої шлунку, рефлекторно тормозить секрецію шлунку та одночасно знижує кислотність шлункового соку.

«Софія» мінеральна вода, яка допоможе вам при лікуванні кишечника, допомагає при кишковому травленні, а також добре впливає на анатомічні запори.

«Броніслава» вода, яка вважається самою соленою з усіх мінеральних вод Трускавця. ЇЇ властивості призводять до розрідження слизу на верхніх дихальних шляхаг, полегшує відхаркування, покращає кровообіг, заспокоює та зменшує запальний процес носоглотки. ЇЇ часто використовують у лікуванні ларингітів, фарингітів, гайморитів та інших захворювань дихальних шляхів.

Санаторії

Санаторії
Якщо говорити про лікування в Трускавці то не можна не згадати про санаторії цього курорту. Завдяки їм Трускавець ...

Готелі

Готелі
Ще один можливий вид відпочинку, це проживання в комфортабельному готелі з усіма зручностями та прекрасним місцезнаходжен...

Вілли

Вілли
Невеличкі вілли Трускавця  надають цьому курорту таємничості та водночас дружелюбності та відчуття домашнього відп...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *